☰ menu

logo
× Reklama Marketing IT služby Kontakt Biografie Obrazy Poezie Příběhy
logo kostka

OBRAZY Z VIRTUÁLNÍHO SVĚTA

Through the Gaudi's eyes Stories from the space-time III Stories from the space-time V Stories from the space-time VI Stories from the space-time IV Voyager from dawn to dusk - part 5 Landscape weightless 94 72 79 107 90 99 103 109 84 85 86 92 110 111 112 133

Převážná část prací obsahuje moje touhy, sny a pocity, které jsou reflexemi na okolní prostředí, obohacené o variace vlastní obrazotvornosti. Ve svých obrazech otevírám brány do různých světů, abych spojil svět fantazie se světem skutečným. Spojením těchto dvou odlišných pohledů se snažím vytvořit jedinečné prostředí s neopakovatelnou atmosférou, ve kterém, jak doufám, si najde každý kousek svého snění.

Obrazy maluji pomocí programu Corel Draw nebo Inkscape. Tyto programy pracují na základě vektorové grafiky. Nenahrazuji klasické malířské techniky, nýbrž vytvářím svůj vlastní styl. Nejedná se tedy o úpravu fotografií, nebo počítačovou animaci, ani o náhodně generované variace. Každý objekt, tvar, či detail je skutečně nakreslen a následně vybarven.

Protože se jedná o obrazy z počítačového světa, pouhé namalování nestačí. Dalším krokem je tisk pomocí digitálních technologií. Tyto technologie umožňují přenos na různé druhy materiálů, např. papír, vinylové folie, plachtovina (banner), atd. Využívám k tomu laserové tiskárny nebo velkoplošné tiskové stroje. Konečnou podobu dotvoří až velkoplošná laminace, adjustáž a samozřejmě rámování.

VÝSTAVY

Vytvořil Miloš Brandt, použito html5 a css3.