Domů Biografie Obrazy Poezie
logo kostka

MilošBrandt

OSOBNÍ WEBOVÁ PREZENTACE

INFORMAČNÍ TECHNOLOGIE

Široká škála profesí

Ubuntu

Informační technologie je obor, který v sobě skrývá širokou škálu profesí. Ty nesouvisí s mým hlavním pracovním zaměřením a velmi často ani sami se sebou. Protože potřebuji počítač plný těchto technologií, naučil jsem se s nimi pracovat nejen jako běžný uživatel, ale také jako jejich správce. Jsem odborníkem na služby spojené se správou počítačů, instalací softwaru včetně periferních zařízení jako jsou multifunkčí tiskárny, bezpečností počítačů a na alternativní operační systémy založené na Linuxu.

Tvorba webových stránek

Hyper Text Markup Language

Co potřebuji k tvorbě webových stránek? Co je to vlastně HTML (hypertextový značkovací jazyk) a CSS (editor stylů)? Co je to redakční systém a jak s ním správně pracovat? Který redakční systém je pro mě nejvhodnější? Mám vše připraveno! Co dál? Na všechny tyto otázky rád odpovím a provedu Vás celým procesem.

Ochrana a zabezpečení

Firewall

Jak se chránit před útoky z internetu (Malware, Spyware, Phishing) a podvodnými emaily? Jak nastavit firewall, nebo antivirový program, aby ochrana byla účinná? Jáké čistící nástroje jsou vhodné a jaké nikoliv? Honí se Vám hlavou některá s těchto otázek? Neváhejte a kontaktujte mě!

Provoz a správa webových stránek a e-shopů

Optimalizace pro vyhledávače

Jak ukáži stránky světu? Jak zařídit, abych byl vidět, aby mě zákazníci našli? Jak se dostanu na přední místa ve vyhledávačích? Co je to optimalizace pro vyhledávače SEO a jak funguje? Co je to online marketing nebo také digitální marketing? Jaké jsou výhody? Trápí Vás některá z těchto věcí? Jsem zde, abych Vám pomohl.

Alternativní operační systémy

Operační systémy na bázi Linuxu

Potřebuji nový počítač a Wokna od Mrkvosoftu nechci. Co teď? Seznámím Vás s operačnímy systémy založených na Linuxu (Linux-Mint, Ubuntu, openSuse, Fedora). Ukáži vám jaké jsou jejich výhody i nevýhody, čemu se vyvarovat, kde a jak začít.

logo prava

MilosBrandt.com jsou soukromé webové stránky, jejichž vlastníkem a zároveň provozovatel je Miloš Brandt. Všechny obrazy a básně, jakož i všechny další grafické materiály jsou duševním vlastnictvím Miloše Brandta a nemohou být reprodukovány bez předchozího písemného souhlasu Miloše Brandta.

Vytvořil Miloš Brandt, použito html5 a css3.